Przygotujemy ofertę pod Twój projekt
Skontaktuj się z nami
Vero Termo Okna
Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie
znajdziesz szeroki wybór okien, drzwi,
bram i rolet. Nasz zespół służy
fachowym doradztwem.

Przyjdź do nas i znajdź produkty
spełniające Twoje oczekiwania!

biuro@vero.kalisz.pl

ul. Majkowska 11
62-800 Kalisz
NIP: 618-134-82-23

pon-pt: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 13.00

62 594 48 28
661 58 55 66

Kompleksowa obsługa klienta to jedno z najważniejszych priorytetów dla wielu firm i takie właśnie podejście staramy się realizować w naszej firmie. Wiemy, że dzięki temu klienci do nas wracają i polecają nas swoim znajomym. Nasze profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że nasza firma cieszy się zaufaniem i uznaniem wielu klientów. 

 

Nasza obsługa zaczyna się od indywidualnego przeanalizowania projektu klienta. Dobieramy rozwiązania w zakresie stolarki okienno - drzwiowej dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta, a nie naszych. Pytamy o potrzeby, oczekiwania oraz inspiracje. ale także o wymagania techniczne jakie powinniśmy spełnić. Nie boimy zapytać także się o budżet na inwestycję, bo oferta ma być dostępna dla klienta i możliwa do zrealizowania. Mając w ofercie wielu producentów jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie "na miarę", ale musimy przeanalizować wiele czynników mających wpływ na finalną decyzję.  Dlatego zachęcamy naszych potencjalnych klientów do wyrażania swoich oczekiwań i potrzeb, bo to jest klucz do wspólnego sukcesu.

 

Po etapie zebrania informacji zaczyna się najważniejsza część czyli przygotowanie oferty. Czasami trwa to dosłownie godzinę, ale czasami potrzeba nawet kilku dni, aby przygotować finalną wersję. Wszystko zależy od tego jak bardzo rozbudowana jest ta oferta i jak bardzo skomplikowane rozwiązania proponujemy.

 

Po tym czasie oferta trafia w ręce klienta i pod jego ocenę. Tutaj również czasami decyzja o nawiązaniu współpracy zapada w godzinę, a czasami potrzeba na nią kilku dni. Jeśli z jakiś powodów nasza oferta nie zostanie przyjęta, to chętnie poznamy powody takiej decyzji. Dla nas taka informacja to cenna uwaga na przyszłość.

 

Jeśli natomiast nasza oferta spotka się z uznaniem klienta, to wtedy przechodzimy to najprzyjemniejszego momentu, my zabieramy się do pracy by z radością dołożyć się do realizacji marzeń klienta.

 

Zapraszamy 

 

 

 

cookie icon
Prywatność użytkowników